صفحه اصلی  | ورود کارشناسان | ورود مشتریان | استخدام | تالار گفتمان | آموزش دوربین مدار بسته | لیست قیمت دوربین و دزدگیر اماکن | محصولات | ارتباط با ما | درباره ما

سرقت دوربين مدار بسته و راه کار هاي جلوگيري
keywords

 سرقت دوربين مدار بسته و راه کار هاي جلوگيري

سرقت دوربين،دزديدن دوربين مدار بسته،دزدگير دوربين مدار بسته،ضد سرقت،جلوگيري از سرقت دوربين،همپوشاني دوربين مدار بسته

 ارسال کننده : پارتيران

 تاریخ ارسال : دوشنبه 30 دی 1392 - 2:13:58 PM

 سرقت دوربين مدار بسته و راه کار هاي جلوگيري

 
  شايد به نظر شما کسي اين ريسک را نکند تا دوربيني که در حال تصوير برداري است را سرقت نمايد اما جالب است بدانيد در سال گذشته پليس سارقي را دستگير کرد که به سرقت دوربين هاي نصب شده در خيابانها مي پرداخت.دوربين هاي ضد سرقتطراحي اوليه صحيح پلن، ميتواند در عدم سرقت دوربين هاي مداربسته بسيار موثر باشد، اگر دوربين ها نسبت به يکديگر همپوشاني داشته باشند ، يعني هر دوربين بجز اينکه تصوير فضاي تعريف شده را نمايش ميدهد ، در گوشه اي از تصوير ، دوربين مداربسته ديگر را نمايش دهد تا اگر کسي قصد دستکاري دوربين را داشت ، تصوير شخص را به اپراتور نمايش دهد و در دي وي آر ذخيره نمايد .

اما در بعضي موارد بايد کمي بيشتر از دوربين ها محافظت کرد.

براي اينکار راه هاي گوناگوني وجود دارد .

1- ميتوان از سنسورهاي لرزشي در داخل کاور هاي دوربين مداربسته استفاده کرد و سنسور را به يک سيستم حفاظتي و آژير متصل نمود .

2- ميتوان ازميکرو سوئيچ هاي مخصوص در زير پايه دوربين و کاور دوربين مداربسته استفاده نمود و به محض باز شدن درب کاور و يا شل کردن پيچ پايه دوربين آزير به صدا در خواهد آمد .

3- ميتوان از مدار لوپ در داخل پايه و کاور استفاده نمود تا در صورت قطعي سيم لوپ آلارم زده شود .

4- استفاده از سنسور مايکرو ويو

اين سنسور به گونه اي عمل ميکند که به محض نزديک شدن سارق آلارم ميدهد .

فاصله شخص قابل تنظيم است . مثلا ميتوان کاري کرد که از فاصله دو يا يک متري اگر کسي به آن نزديک شود آزير به صدا درآيد.

چندين راه ديگر نيز وجود دارد مانند استفاده از چشم هاي الکترونيک در موارد خاص و … اما ميتوانيد بجاي اينکه يکي از 4 روش بالا را استفاده نماييد ، از دوربين هاي مداربسته جديدي استفاده نماييد که در آن پيش بيني هاي لازم براي سرقت شده است و به محض دستکاري به سارق اخطار ميدهد .

در واقع شما براي محافظت از آن نياز به يک سيستم حفاظتي نداريد ، و داخل آن از سنسورهاي مختلفي استفاده شده است که در صورت دستکاري ، اخطار مي دهد.

اگر مطالب آموزشی فوق مفید بود بر روی 1+ کلیک نمایید:(باید قبلا در اکانت گوگل و یا GMAIL خود وارد شده باشید)